کلیدسازی در وثوق 970 0919 0912

کلیدسازی در وثوق 970 0919 0912

24 فروردین1402
کلیدسازی در وثوق 970 0919 0912

.
کلید سازی شبانه روزی سیار در وثوق 970 0919 0912

خدمات کلید سازی شبانه روزی و سیار در وثوق تهران تنها با یک تماس
برای مراجعه فوری کلیدساز سیار در منطقه وثوق همین حالا با ما تماس بگیرید!

روی این شماره کلیک کنید :

از اینکه ما را برای ارایه خدمات کلیدسازی انتخاب نموده اید بسیار خوشحالیم. باعث افتخار ماست که در کلیدسازی ماهان بتوانیم خدمات کلیدسازی شبانه روزی و سیار را درتمام مناطق تهران به صورت فوری و با کیفیت مناسب به شما عزیزان ارایه نماییم. کلید سازی شبانه روزی و سیار ماهان آمادگی شبانه روزی خود را برای اعزام کلیدساز در تمامی مناطق تهران و به ویژه وثوق برای انجام تمامی خدمات کلید سازی اعلام می دارد. در صورت تماس با کلیدسازی ماهان در تهران می توانید این خدمات را به شکل حرفه ای، سریع و با کیفیت در محل خود دریافت نمایید :

- باز کردن انواع درب و سوییچ اتومبیل، قفل فرمان، پدال و .... در منطقه وثوق
- باز کردن درب های ضد سرقت، چوبی، حیاط، انباری، شامل قفل های حرفه ای، و ... در وثوق
- باز کردن انواع گاوصندوق در وثوق
- باز کردن انواع قفل های آویز و کتابی در وثوق
- ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت اتومبیل، مغازه، پارکینگ و ... در وثوق
- ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل (ایموبیلایزر) در وثوق
- ریموتی کردن انواع درب های منازل، ادارات، مغازه ها و ... در وثوق
- فروش و نصب انواع قفل، دستگیره، مغزی درب، ریموت و تجهیزات ایمنی کلیدسازی ... در وثوق

در ادامه مطلب این بخش، کلیدسازی ماهان، از شما دعوت می نماید تا با محله وثوق نیز آشنا شوید. پس با ما همراه باشید :

وثوق یا تهران‌نو نام محله‌ای واقع در شرق تهران پایتخت ایران است که در منطقه ۱۳ شهری تهران واقع شده‌است.
محله وثوق یا تهران‌نو از شمال به محله‌های نارمک، تهرانپارس و خیابان دماوند، از شرق به پارک جنگلی سرخه حصار، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و پل تهران نو متصل است.
خیابان‌کشی این محله نظم هندسی دارد و خیابان‌های شمال غربی به جنوب شرقی آن با بهره‌گیری از واژه مهر به‌صورت مهربار، مهرافروز، مهرآور، مهرپرور و مهرآگین و مهرجو نام‌گذاری شده‌اند. البته پس از انقلاب ۱۳۵۷ دگرگون کردن برخی از این نام‌ها، این نظم نام‌گذاری را به‌هم زده‌است.
وثوق یا تهران‌نو سابقاً دارای پنج میدان به نام‌های میدان آشتیانی، میدان اطلاعات، میدان چایچی، میدان لوزی و میدان امامت (فلکه وثوق) بوده‌است که با گسترش و امتداد بزرگراه شهید باقری به جنوب، میدان آشتیانی تبدیل به بزرگراه شده‌است. همچنین سینما ماندانا که محل برگزاری جشنواره فیلم‌های فجر نیز می‌باشد، در این محله واقع شده‌است. تهران نو توسط مهندسان فرانسوی مقیم تهران بنیان‌گذاری شده و محل سکونت آنان بوده‌است.
املاک وثوق‌الدوله از رجال دورهٔ قاجار در اطراف میدان امامت فعلی قرار داشته؛ این میدان هنوز در میان ساکنان قدیمی محله به «میدان وثوق» معروف است. وی یک خانهٔ ویلایی هم در اطراف این میدان داشته که امروز اثری از آن نیست. حسن وثوق که مالک بخش اعظمی از زمین‌های شرق پایتخت بود و شرکتی هم به نام خود در همان محدوده داشت معمولاً اراضی خود را به تاجران محلی می‌فروخت. از آن جمله می‌توان به املاک فروخته شده به مهندس چای‌چی اشاره کرد که تا چند وقت پیش و قبل از توسعهٔ بزرگراه باقری، میدانی به نام وی در محلهٔ تهران‌نو وجود داشت.


سریع ترین و حرفه ای ترین خدمات کلیدسازی در وثوق را با کلیدسازی ماهان تجربه کنید.
برای تماس با کلید سازی شبانه روزی سیار در تهران و دریافت خدمات کلیدسازی در وثوق لطفا همین حالا با شماره 970 0919 0912 تماس بگیرید. باعث افتخار این مجموعه ست که بتواند خدمات کلیدسازی را به صورت شبانه روزی و سیار توسط کلیدساز حرفه ای و با قیمت مناسب برای شما در وثوق فراهم نماید.

نظرات
ارسال نظر