کلیدسازی در شهرک غرب 970 0919 0912

کلیدسازی در شهرک غرب 970 0919 0912

9 فروردین1398
کلیدسازی در شهرک غرب 970 0919 0912


.
کلیدسازی شبانه روزی و سیار در شهرک غرب

در صورت نیاز به خدمات کلیدسازی در شهرک غرب در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.
شماره تماس :  970 0919 0912
 

اگر قصد دریافت خدمات کلیدسازی در شهرک غرب  را دارید، سایت کلید سازی شبانه روزی و سیار ماهان شما را دعوت می کند تا با منطقه شهرک غرب بیشتر آشنا شوید.

شهرک غرب یا شهرک قدس، یک محله اعیان‌نشین ، مدرن و لوكس و يكی از محله‌های گرانقیمت شمال شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است.  این منطقه به دلیل داشتن شهرسازی مدرن، خیابان‌کشی‌های عریض و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب‌وهوای پاکیزه، امکانات رفاهی و درمانی، خانه‌های ویلایی با معماری متفاوت و دسترسی آسان به شریان‌های اتوبانی شهر، به یکی از گرانقیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران بدل شده‌است.

کلید سازی ماهان انواع خدمات کلید سازی را به صورت شبانه روزی و سیار در شهرک غرب ارایه می نماید.

بافت مدرن و امروزی شهرک غرب این تصور را به وجود می‌آورد که این محله پیشینه قدیمی و تاریخی خاصی ندارد، اما داستان به این صورت نیست و این محله دارای سابقه تاریخی مشخصی است و از سوی دیگر شاید تصور بسیاری از شما این باشد که محله صرفاً به دلیل قرار گرفتن در غرب تهران، شهرک غرب نام‌گذاری شده‌است. در حالیکه دلیل نام‌گذاری غیر از این است. در پاییز سال ۱۳۴۰، روستای خوش آب و هوا و مسیحی‌نشین خوردین، توسط گروهی از مهندسان آمریکایی با رؤیای ساخت تهرانی مدرن، تبدیل به شهرکی شد که به دلیل شباهت شهرسازی‌اش با مدل‌های آمریکایی، شهرک غرب نام گرفت که بعد از پیروزی انقلاب به افتخار بیت‌المقدس، شهرک قدس نامیده شد. مهندسان آمریکایی به‌روزترین خانه‌های ویلایی را در این منطقه طراحی کردند که هنوز هم از نمونه‌های ارزنده معماری در تهران شناخته می‌شود.

کلید سازی شبانه روزی و سیار ماهان در تمام ساعات شبانه روز این آمادگی را دارد تا با اعزام کلیدساز در شهرک غرب ، به صورت شبانه روزی، کلیه خدمات کلید سازی را ارایه نماید. این خدمات عبارتند از :

   - کلیه خدمات کلیدسازی در شهرک غرب
   - باز کردن انواع گاوصندوق در شهرک غرب
   - باز کردن انواع قفل آویز و کتابی در شهرک غرب
   - ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت اتومبیل، مغازه، پارکینگ و ... در شهرک غرب
   - ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل (ایموبیلایزر) در شهرک غرب
   - ریموتی کردن انواع درب های منازل، ادارات، مغازه ها و ... در شهرک غرب
   - فروش و نصب انواع قفل، دستگیره، مغزی درب، ریموت و ... در شهرک غرب

شهرک غرب در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع و دارای هفت فاز مسکونی است. سعادت آباد در شمال، بزرگراه همت در جنوب، خیابان فرحزادی در غرب و رودخانه درکه در کنار بزرگراه چمران و ده ونک در شرق این محله، حدود چهارگانه شهرک غرب را مشخص می‌کنند. شهرک غرب به چند اتوبان اصلی مانند همت، چمران و شیخ فضل‌الله نوری دسترسی مستقیم دارد و بعلت داشتن خیابان‌های پهن معمولاً مشکلی از لحاظ ترافیک وجود ندارد. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید بدانید که پایانه تاکسیرانی میدان صنعت برای اکثر نقاط تهران از نارمک گرفته تا بازار بزرگ تهران و پاسداران و … تاکسی دارد.

در صورتی که نیاز به خدمات کلیدسازی در شهرک غرب دارید، لطفا با کلیدسازی ماهان تماس بگیرید.
شماره تماس :  970 0919 0912
 

نظرات
4.7 /5 20 5 1
ارسال نظر