کلیدسازی و مشکل جا ماندن کلید پشت درب

کلیدسازی و مشکل جا ماندن کلید پشت درب

9 آبان1397
کلیدسازی و مشکل جا ماندن کلید پشت درب

.

کلیدسازی و مشکل جا ماندن کلید پشت درب

در مطلب امروز سایت کلیدسازی ماهان، قصد داریم درباره مشکلات جا ماندن کلید پشت درب و استفاده از خدمات کلیدسازی بحث کنیم! با ما همراه باشید.

برای همه ما بارها اتفاق افتاده که با عجله از خانه یا محل کار خود خارج شده اید و کلا فراموش کرده اید که کلید را از پشت در بردارید .و بعد از ساعت ها خسته و کوفته از بیرون برگشته اید و همین که دنبال کلید در جیب یا کیف تان می گردید و یک دفعه یادتان می افتد که صبح موقع خارج شدن کلید را جا گذاشته اید . آن هم پشت درب ! و این یعنی بدترین خبر در اوج خستگی و بعد از یک روز شلوغ .

دردسرهای جا ماندن کلید پشت درب

مشخصا جا ماندن کلید همیشه دردسرهای خودش را دارد . مثلا ممکن است شما زمانی به خانه برسید که هیچ کسی در منزل نباشد و مجبور باشید ساعت ها پشت درب بمانید تا یکی از اعضای خانواده برسند و درب را باز کنند . اما بدترین نوع جا ماندن کلید ، جاماندن آن پشت درب است ، چون حالا که کلید پشت درب خانه جا مانده حتی نمی توانید منتظر باشید که یکی از اعضای خانواده برسد و از کلید او برای باز کردن درب استفاده کنید چون وقتی کلید پشت درب باشد به هیچ عنوان با هیچ کلیدی باز نم یشود .

 
چه کار کنیم که کلید پشت درب جا نماند ؟

شاید تا چند سال پیش هیچ راهکار دیگری به جز این نبود که تمام سعی خود را بکنیم که کلیدمان را فراموش نکنیم ! که این هم معمولا غیر ممکن بود. در دنیایی با این همه مشغله هیچ فردی نمیتواند تضمین کند که هیچ زمانی دچار فراموشی نشود و کلید را جا نگذارد .

وقتی کلید پشت درب جا می ماند

اما این روزها قطعا راهکار بهتری هست که با استفاده از آن هیچ گاه گرفتار دردسرهای جا ماندن کلید پشت درب نمی شویم .  راهکار ساده است : به جای اینکه از قفل های پردردسر کلیدی برای امنیت خانه و محل کارمان استفاده کنیم ، از قفل هایی استفاده کنیم که برای باز شدن نیاز به کلید ندارند !

چه نوع قفل هایی بدون کلید باز می شوند ؟


قفل دیجیتال :
این روزها با به بازار آمدن انواع قفل های دیجیتال دیگر برای باز کردن درب ها نیازی به استفاده از کلید نداریم . قفل دیجیتالی دست ما را باز می گذارد تا از راه های مختلفی برای باز کردن درب خانه یا محل کارمان استفاده کنیم . مثلا قفل دیجیتالی اثر انگشتی از جمله قفل های پر طرفدار این روزهاست که فقط با گذاشتن انگشت روی سنسور قفل ، درب برای ورود شما باز میشود . و دیگر مشخصا نه نگران جا ماندن کلید پشت درب خانه هستید و نه حتی نیاز دارید با رسیدن پشت درب خانه جیب و کیف خودتان را زیرو رو کنید که کلیدهای تان را پیدا کنید و مجبور باشید دسته کلیدهای سنگین را با خودتان جا به جا کنید .

قفل درب اثر انگشتی :
از انواع دیگر قفل دیجیتالی می توان به قفل کارتی ، قفل رمزی و قفل تشخیص چهره نام برد که تمامی این قفل ها برای ورود نیازی به کلید ندارند . مثلا در قفل تشخیص چهره که یکی از مدل قفل های دیجیتال هیجان برانگیز است، با نزدیک شدن شما به پشت درب منزل یا محل کار درب برای شما باز میشود !

یا در قفل های رمزی فقط شما نیاز دارید رمز خود را در حافظه تان نگه دارید تا در هر زمانی با وارد کردن رمز ، قفل هوشمند به شما مجوز ورود بدهد.     و حتی قفل های جدید تر این قابلیت را دارند که شما از طریق نرم افزاری که روی گوشی تان نصب می کنید به محض رسیدن پشت درب خانه از طریق گوشی موبایل تان درب را باز کنید .

پیشنهاد ما برای اینکه دیگر هیچ وقت پشت درب نمانید

کلیدسازی ماهان سیار و شبانه روزی پیشنهاد می کند اگر شما هم از دردسرهای کلید خسته شده اید و جزو افرادی هستید که زمان های زیادی کلید خودتان را فراموش می کنید و یا در این روزها احساس  بدی دارید که برای باز کردن درب خانه یا محل کارتان همچنان از کلید استفاده می کنید، می توانید به عنوان یک راهکار موثر و مدرن به خرید و استفاده از قفل های دیجیتال و هوشمند فکر کنید .

به نظر شما قیمت قفل دیجیتال خیلی بالاست و شما از پس این هزینه بر نمی آیید ؟
آیا فکر می کنید قفل های دیجیتال علاوه بر آوردن راحتی و سرعت در زندگی روزمره و خلاص شدن شما در استفاده از کلیدهای پر دردسر می توانند نقش های بیشتری هم داشته باشند ، و مثلا در اعلام حریق و افزایش امنیت هم نقش داشته باشد ؟

برای پیدا کردن پاسخ مناسب به این نوع سوال ها ، ما شما را دعوت می کنیم که با سایت کلیدسازی ماهان تماس بگیرید!  با ما تماس بگیرید تا به تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما در مورد قفل دیجیتال و نحوه استفاده از آن پاسخ بدهیم.


در صورتی که کلید خود را گم کرده یا پشت درب مانده اید و نیاز به خدمات شبانه روزی و سیار کلیدسازی در سراسر تهران دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. شماره تماس : 970 0919 0912
 

نظرات
5/5 0 0 0
ارسال نظر